Банки «Bells-Heals» вакуумно-масажні Збільшити для перегляду

Банки «Bells-Heals» вакуумно-масажні

igly_460

Новий товар

Банки «Bells-Heals» вакуумно-масажні.

У наборі - 2 штуки: діаметр - 52мм, 44мм.

Детальніше

99 од.

70,00 грн

Інформація

Банки «Bells-Heals» вакуумно-масажні.

У наборі - 2 штуки: діаметр - 52мм, 44мм.

Банки призначені для лікування та профілактики багатьох захворювань різної етіології за допомогою ефективного методу вакуумної рефлексотерапії.

Традиційна китайська медицина має багатовікову історію і в поєднанні з сучасними технологіями здатна вдосконалити лікувальні методики та оптимізувати терапевтичну тактику щодо широкого спектру захворювань.

Давньосхідні методи лікування із застосуванням банок або ваккумної рефлексотерапії засновані на впливі на певні рефлекторні зони тіла і на точки акупунктури за допомогою розрідженого повітря, що дозволяє створити місцевий від'ємний тиск в зоні постановки банки і впливати не тільки на певні ділянки шкірного покриву, але і на підлеглі тканини (підшкірно-жирова клітковина, м'язи, фасції, кровоносні і лімфатичні судини, ін.).

Таким чином, основними лікувальними механізмами вакуумної рефлексотерапії являються: механічний вплив на тканини організму; стимуляція мікроциркуляції крові, активація лімфотоку, зміна тканинного метаболізму, дренування інтерстиціального простору та ін.

Терапевтичні ефекти, які досягаються при застосуванні вакуумної терапії: судинорозширювальний, спазмолітичний, протизапальний, регенеративний, аналгетичний, лімфодренуючий, імуностимулюючий.

Лікування за допомогою медичних банок може здійснюватися в декількох варіантах:

- стабільна вакуумна терапія - вплив на рефлекторні зони і точки акупунктури шляхом постановки медичних банок на 20-30 хвилин без подальшого їх переміщення;

- динамічна вакуумна терапія (баночний масаж) - вплив на рефлекторні зони і точки акупунктури шляхом постановки медичних банок і подальшого їх переміщення з короткочасними зупинками на найбільш болючих ділянках (тригерних пунктах);

- переривчаста вакуумна терапія - вплив на рефлекторні зони і точки акупунктури шляхом постановки медичних банок на 5-15 секунд, наступного їх зняття і повторної постановки.

Застосування вакуумної рефлексотерапії обгрунтовано при цілому ряді соматичної і неврологічної патології. Медичні банки застосовуються як у вигляді самостійного методу, так і в складі комплексної терапії при вертеброневрологических захворюваннях, м’язево-фасцеальном больовому синдромі, вегетативної дисфункції, невротичних розладах, головному болю, артеріальній гіпертензії I і II ст ., запальних захворюваннях дихальної системи та ін . Крім того, широкий спектр застосування вакуумная терапія знайшла в косметології.

 Протипокази до проведення вакуумної рефлексотерапії:

онкологічне захворювання; системні захворювання крові, порушення згортання крові, гемофілія; декомпенсовані захворювання серцево-судинної системи (стенокардія, гострий інфаркт міокарда, серцева недостатність, артеріальна гіпертензія III ст.); хронічні декомпенсовані захворювання печінки та нирок; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки в стадії загострення; варикозне розширення вен; шкірні захворювання (дерматит, екзема, ін.) і порушення цілісності шкірних покривів; гострі інфекційні захворювання, туберкульоз легенів в активній стадіі; судомні стани, психічні захворювання, які спричинили  неврози з афективними станами; гарячкові стани; вагітність.

Перед процедурою пацієнтові необхідно зайняти зручне положення в залежності від обраної зони впливу і досягти максимально можливого розслаблення для забезпечення ефективності лікування.

Постановка медичної банки проводитися шляхом створення вакууму, для чого необхідно щільно встановити банку на шкіру пацієнта і за допомогою балона досягти негативного тиску в резервуарі банки.

Візуальним критерієм правильної постановки є утворення шкірного валика висотою 1 - 1,5 см, при цьому пацієнт не повинен відчувати біль або неприємні відчуття в зоні терапевтичного впливу.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Напишіть відгук

Банки «Bells-Heals» вакуумно-масажні

Банки «Bells-Heals» вакуумно-масажні

Банки «Bells-Heals» вакуумно-масажні.

У наборі - 2 штуки: діаметр - 52мм, 44мм.